Kupiłeś nowe mieszkanie? Biuro? A może otwierasz kawiarnię? Niezależnie, czy kusi Cię wielka powierzchnia, mała kawalerka, pokój nastolatka czy nowoczesne biuro lokalnego doradcy prawnego – jesteś w dobrym miejscu. Tworzymy przestrzeń, w której spokojnie się poruszasz, w której czujesz się wreszcie jak u siebie i która spełnia swoje zadania od a do z. Oto GG – design!

Kim jesteśmy?

GG design to dualistyczny projekt powstały na styku dwóch kontrastujących ze sobą twórczyń – Gosi Goś i Mai Pakuły. To ich zderzenie, jak Wielki Wybuch, wprawiło w ruch ciąg kreatywnych zdarzeń. Dlaczego kontrastujących? Tam, gdzie Gosia – jako projektant wnętrz – daje się porwać swojemu talentowi do ożywiania przestrzeni i dopasowywaniu ich emocji do charakteru domowników, Maja myśli o projektach – jako architekt – zdecydowanie bardziej całościowo i globalnie. To zawodowe umiłowanie do funkcjonalności nie pozwala żadnej z przestrzeni się zmarnować. Uwielbia obserwować – zarówno ludzi, jak i projekty, bezbłędnie odczytując energię krążącą w danej przestrzeni. Co je łączy? Z pewnością jest to umiłowanie do uniwersalnej prostoty, projektów niezwykłych i wciąż podnoszących poprzeczkę.

Dlaczego my?

To połączenie – doświadczonej projektantki z architektką pozwala spojrzeć na projekt wnętrz z szerszej perspektywy. Uniknąć błędów, które dla oka spoglądającego z jednej tylko strony tych dziedzin przejść mogłyby niezaważone. „Doświadczenie” w kontekście Gosi wydaje się słowem niemalże niewystarczającym – zbierała je w wielu dziedzinach związanych z projektowaniem: od studiów na Akademii Sztuk Pięknych, przez aranżacje wnętrz, projekty zabudowy kuchennej, na nadzorze nad pracami z zabytkami i łamaniem gazet kończąc. Współpracowała zarówno z klientami prywatnymi, jak i deweloperami, zawsze dbając o najwyższą jakość swoich usług.

Maja wnosi do GG design świeżą wizję – mimo młodego wieku zdążyła już zjeść zęby na międzynarodowych warsztatach związanych z mieszkalnictwem (między innymi mając przyjemność nauki pod czujnym okiem dziekana wydziału architektury TU Delft, czyli jednej z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych na świecie). Zajmuje się również identyfikacją wizualną firm czy organizacji – przygotowała między innymi okalające odrestaurowany przez Gosię pałac w Domanicach tablice informacyjne czy wizytówki obiektu.

Co możesz zyskać?

Jakie ma to jednak znaczenie dla Ciebie? Co tak naprawdę możesz zyskać, decydując się na współpracę z GG design? To właśnie opisywane wyżej dualistyczne podejście owocuje w pełne profesjonalizmu realizacje, które zdejmą ciężar każdego etapu projektu z Twoich barków. Doświadczenie Gosi w połączeniu ze świeżą wizją Mai sprawią, że aranżacja Twoich marzeń stanie się rzeczywistością. To oszczędność czasu, pieniędzy i energii.

Masz już pomysł na wymarzony interior design? A może gdzieś głęboko w Tobie kołacze się polskie wnętrze, z którego uzewnętrznieniem potrzebujesz pomocy? Wyciągniemy z Ciebie najgłębsze pragnienia dotyczące przestrzeni, dodamy szczyptę naszych inspiracyjnych przypraw i gwarantujemy – stworzymy razem aranżacyjne danie, którego nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający miłośnicy projektowej kuchni.

Co masz teraz zrobić?

Narodził się w Tobie pomysł? Czujesz kiełkującą ideę? A może poszukujesz wsparcia? Nie ma co zwlekać – napisz, zadzwoń, skontaktuj się z nami w dowolny sposób, a z pewnością wspólnie uda nam się przekuć ją w zachwycającą aranżację. Podziel się nią z nami – to Ty jesteś przecież najlepszą inspiracją. Do zobaczenia w GG design!

Zadzwoń
Napisz do Nas